2019  


ADVENTNÍ DUCHNIČKA 22.-24.11. 2019

,,Haló nebíčko"

Děti se sešly v pátek večer na faře ve Starči. V pátek si vyslechli první část příběhu o Aňušce. Sobotu děti zahájily rozcvičkou, kterou vedla nová posila týmu vedoucích. Po odpoledním klidu proběhlo vyrábění. Děti si vyráběli andílky, černé a zlaté knihy a dole v kuchyni si zájemci mohli upéct perníčky. Příběh děti nasměroval až do nebe. V nebi na děti čekali andělé. Spolu s anděli si děti vyzkoušeli andělský zpěv, tanec, pečení, hledání hvězd a mohli napsat i dopis pro Ježíška...


PODZIMNÍ DUCHNIČKA 4.-6.10. 2019

,,Ze života kněze''

Přijeli jsme na Duchničku. Bylo nás tam šestnáct. Hráli jsme hry a tvořili jsme věci. V pátek jsme hráli hru s lístečky. Jeden měl zavázané oči. Druhý měl otevřené oči a navigoval. Bylo tam dobré jídlo. Byli tam super vedoucí. Seznámili jsme se s novými kamarády. Téma bylo ze života kněze. Bylo to super.

Líbila se nám ta hra, ve které nás vedoucí nemohli vidět. 

 Tereza a Anička

Přijeli jsme na Duchničku. Hráli jsme seznamovací hry. Měli jsme večeři a vedoucí nás rozdělili do skupinek. Po poledním klidu jsme vyráběl Pana faráře. Večer byla hostina, moc se nám to líbilo, bylo to super. Naše téma se jmenovalo Ze života kněze.

Liduška


JARNÍ DUCHNIČKA 7.-9.6. 2019

,,Eko-Duchnička"

Na této Duchničce bylo dětí málo. O to více si to děti mohly užít. Téma bylo Naše planeta Země. Děti prožívaly příběh tří kamarádů- Plasťáka, Papíráka a Skleničky. Společně s nimi dětí zjistily, jak se vyrábí sklo, papír a plast, k čemu slouží a jak se recyklují. Děti přispěly k čistotě naší planety. Naučili se správně třídit odpad a pomohli vyčistit Stařeč. Zahrály si i spoustu her a na závěr je za odměnu čekala závěrečná bezobalová hostina.


DUCHNIČKA 5.-7.4. 2019

,,Postní Duchnička"

Bylo to dost dobrý. Hráli jsme spoustu her. Hodně mě bavila (možná i nejvíc) Vendina hra, kterou jsme vyhráli s Liduškou jako vedoucí. Druhá hra se mi líbila. Nejvíc se mi na této hře líbilo, jak jsme byli ve sklepě a tam jsme plnili úkoly. Až jsme byli hotoví, tak jsme šli nahoru a po cestě tam jsme našli čokoládová vajíčka.

Hanička


Více fotografíí z Duchniček a táborů naleznete zde - https://duchnicky.rajce.idnes.cz/. O přihlašovací údaje požádejte vedoucí osobně nebo na emailu: jurkova.renata@gmail.com

2020

02.10.2020

Podzimní Duchnička 2.- 4.10. 2020